Müslüm Gürses  

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Kez
                             Yıldız Sistemi ve YetkililerYıldız Sistemi/Yetkililer    AramaArama   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   Favori KonularınızFavori Konularınız    Giriş yapGiriş yap  Rapor yaz
Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Kez

Favorilerere ekle! (konu favori listenize eklenir.)
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Teşekkürler mesajını

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel
Yazar Mesaj
ahmet_
Üye
Üye

Durumu: Forumda Değil

MesajTarih: 11-Mar-2017 / 20:05    Mesaj konusu: Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Kez Alıntıyla Cevap Ver

"Müslüm Gürses’in Hayatı Beyaz Perdeye Taşınıyor

Elenor Müzik’in sahibi duayen müzik prodüktörü Muhteşem Candan, konuk olduğu CRI Türk FM’de hazırlanan Müslüm Gürses Anma programında bir ilki açıkladı!
Müslüm Gürses’in bir dönem prodüktörlüğünü yapan Muhteşem Candan, yakında Müslüm Gürses’in hayatını işleyen bir filmin çekileceğini söyledi. Muhterem Nur’un bir kitap yazdığını da belirten Muhteşem Candan, “kendi hayatını yazdı ama hayatının büyük bir bölümünde Müslüm Gürses’te var” dedi. olduğunu Müslüm Gürses’in hayatını işleyecek bu film projesinde Müslüm Gürses’in bugüne kadar yayınlanmamış şarkılarının da ilk kez yer alacağını açıklayan Muhteşem Candan, proje aşamasında olan filmde Müslüm Gürses’i kimin canlandıracağı konusunun düşünüldüğünü söyledi.Filmin çekimleri ise Mayıs ayında başlayacak.

Muhteşem Candan, CRI Türk’e yaptığı açıklamada Müslüm Gürses gibi isimlerin zor yetiştiğini söyledi ve “Böyle bir değer zor yetişiyor, o kadar uzun bir dönemden geçip bugüne geldi ki Müslüm Gürses… Bu başarı için işini sevmen lazım, yaptığın müziği sevmen lazım.” dedi. Candan “Bugün gördüm ki Müslüm Gürses’in kitlesi daha da büyüyor. Bugün mezarı başında onu andık ve gördüğüm ilgi beni bir kez daha duygulandırdı” dedi.

Kaynak: http://muzrad.com/muslum-gursesin-hayati-beyaz-perdeye-tasiniyor/
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 06-Ekm-2017 / 01:01    Mesaj konusu: Re: Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Ke Alıntıyla Cevap Ver

hadi hayırlısı bakalım ne olacak

esrarligozler22
Yeni Katılımcı
Yeni Katılımcı

MesajTarih: 07-Ekm-2017 / 08:47    Mesaj konusu: Re: Baba'nın Hayatı Film Oluyor-Filmde Yedek Şarkılar İlk Ke Alıntıyla Cevap Ver

Merhaba ben esrarli gözler filmini arıyorum lütfen birisi upload yapabilir mi kaç haftadır arıyorum nere baksam link kırık gerekirse parasını bile öderim lütfen
54 saniye sonra eklenen mesaj:
Merhaba ben esrarli gözler filmini arıyorum lütfen birisi upload yapabilir mi kaç haftadır arıyorum nere baksam link kırık gerekirse parasını bile öderim lütfen
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Teşekkürler mesajını    Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Müslüm Gürses Özel Tüm saatler GMT +8 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - 2015 !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering