Bir Fırtına Kopacak

Bulunduğu albümler
» Bir Fırtına Kopacak Albümü

Yarına az zaman var
Bu günler de bitecek
Seninle hesabım var
Yakında görülecek

Bir fırtına kopacak
Yer yerinden oynayacak
Sele karıştığın an
Kurtaran olmayacak
Bir yudum suya hasret
Aşk’a susayacaksın
Terk edilmek neymiş gör
Yalnız yaşayacaksın

Söz: Orhan Akdeniz
Müzik: Orhan Akdeniz

3 thoughts on “Bir Fırtına Kopacak

1. muhammet

slm müslüm baba sana hayranlığım ne yazar ….usta albümünde başladı ve hala aynı sevgiyle ve daha fazlasıyla devam ediyo ve bu can bedenden çıkmadığı süre içinde hep devam edecek hiç şüphesiz bir gün olurda karşılaşırsak o mübarek elinizi öpmek isterim kendinize iyi bakın müslüm baba allah sizi ve sizin gibi büyük sanatçıları başımızdan eksik etmesin allaha emanet olun

Reply
  2. abdulhak ceyhan

bir fırtına kopacak çok güzel yalnız buradan babaya bir istirhamım olacak baba sen pop rack söyleyecek adam değilsin biz seni damarla tanıdık öyle devam etmesini istiyoruz eğer böyle devam edeceksen hiç söyleme biz senin bir fırtına kopacakla kısmetim kapanmışla adını sen koy ve bitmeyen bir çok eserinle anarız hemde ölene kadar sen gönüllerin kralısın alay geçilecek adamlardan değilsin baba çünkü SENİ YAZDIK KALBİMİZE BİKERE

Reply
  3. ali

sa ben de muslum babnın talıhsızler albumunden basladımmm su an ıse delıler gıbı asıgım muslum baba olmazsa derdımı kıme soylerımmm
    duygularımı ancak boyle dıle gelır en buyuk dmarcı MUSLUM BABA bence dunyanın en buyuk sanatcısı ooodurr varsa ıtırazı olan onun aklına sasım nasıl sevgımıymıs gorunde bakın senınle bulusmam yakınn

Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir