Müslüm Gürses  

Müslüm GÜRSES :: Başlığı Görüntüle - Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluştu
                             Yıldız Sistemi ve YetkililerYıldız Sistemi/Yetkililer    AramaArama   ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   Favori KonularınızFavori Konularınız    Giriş yapGiriş yap  Rapor yaz
Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluştu
Sayfa 1, 2  Sonraki

Favorilerere ekle! (konu favori listenize eklenir.)
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Teşekkürler mesajını

Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet
Yazar Mesaj
DUNDAR
Sitemize Desteğiniz İçin Teşekkür Ederiz

Nereden: İSTANBUL/KARS
Durumu: Forumda Değil

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 06:50    Mesaj konusu: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluştu Alıntıyla Cevap Ver

Sol baştan ayaktakiler : Celal,Murat,Serhat,Dündar,Emin,Vural Şahin'İn oğlu
Sol baştan oturanlar : Mahmut,Ali Tekintüre,Vural Şahin,Yusuf

09.09.2007
Yer : Üsküdar /İstanbul
İki Büyük bestekar Ali Tekintüre ve Vural şahin İle buluşacağız…

Saat 13.00’da Üsküdar iskelesinde beni bekleyen Mahmut,Murat,Celal ve izmit’ten gelen Serhat,Yusuf ve Emin ‘le buluştuktan sonra iskelenin tam karşısında bestekar Vural Şahin’i beklemeye başladık.Yaklaşık 15 dk. Bir bekleyişten sonra Vural Şahin geldi yanımıza…Uygun bir mekana geçip oturalım dedik…Vural abi Mado cafe’yi uygun gördü.Tamam abi uygundur dedik…Oturduk tanıştık…Vural abi aslen Trabzon Maçka’lı…Konuşma tarzı da tam bir Karadeniz delikanlısı modunda…Mimikleri konuşmalarını tamamlıyor…yani tam bir yürek insanı….Öyle olacak ki ‘’BİR MANA VAR SÖZLERİNDE ‘’ şarkısını bestelemiş…Sohbet ilerlerken kendisine sorularımızı sormaya başladık :

Vural abi…Bir şiiri ne kadar sürede yazıyorsunuz ?
Vural Şahin : 10 dk içinde de bir şiiri yazdığım oluyor…Birgün meyhanede oturdum..Aldım kağıdı kalemi elime ‘’Bu akşam gidecek yerim olsaydı’’ şiirimi yarım saatte yazdım…Orhan Gencebay yorumladı…
10 dk’da yazsanız bile içine bir hayatı nasıl sığdırabiliyorsunuz ?
Vural Şahin: Hayat,şarkılardan ibaret değildir…Şarkılar hayatın çeşnisidir,duyguların ifade biçimidir…Gerçek hayat daha farklıdır…Gözlemlere ve seçeneklere göre,tercihlere göre değişir…Şarkılar umutları ve hayalleri daha ön planda tutar…Ama hayatın kendisi daha farklıdır..

Şiir yazarken nelere dikkat etmek gerekiyor ?
Vural şahin : Ağdalı ve abartılı kelimeler olmamalı…Daha önce söylemmiş sözler olmamalı…Kabiliyet olmalı…Mantık hatası olmamalı…İçinde duygu ve mana bütünlüğü olmalı…Yani şiirin senaryosu bir bütün olmalı…

Bildiğimiz kadarıyla Müslüm Baba’ya sadece ‘’Bir Mana Var Sözlerinde’’ şiirinizi verdiniz..En çok hangi sanatçıya beste verdiniz ?
Vural Şahin : Cengiz Kurtoğlu…

Derken Ali Tekintüre yanımıza geldiğinde işte o an hepimiz ayağa kalktık…O an atmosfer daha farklı bir hal aldı…Çünkü yıllarca şiirleri,eserleri bizlerin duygularına tercüman olan o güzel insan tam karşımızdaydı…Tv’de kır saçlı gördüğüm Ali ağabeyi kahverengi saçlarla gördüğümde Vural şahin’e dönerek ; Vural abi ,Ali abi saçları boyamış dedim…Vural abi de tebessüm ederek evet dedi…Tokalaştık,tanıştık ve bir anda tüm dikkatimiz Ali Tekintüre üzerinde yoğunlaştı …Kafamda da soracağım soruları tasarlamaya başladım o an…Gururlu,onurlu ve babacan duruşunun yanında konuşurken kelimeleri seçmesi ve kendinden emin tavrı dikkatimi çekti…Ama tüm duyguları gözlerinde gizliydi ve o duyguları da belli etmemeye çalışıyordu…Gözleri ve kullandığı kelimeleri birleştirip birkaç ipucu yakalamaya çalışırken duygularını içinde saklamak istercesine hissettirmemeye çalışıyordu…Ama gereken her şeyi anlamak o kadar da zor değildi bizim için…

Bizler Müslümcüyüz…Müslüm Gürses’i bir cümleyle nasıl yorumlarsınız ?
Ali Tekintüre : Türkiye’deki en iyi yorumcudur…

Müslüm Gürses tarafından en iyi yorumlanan eseriniz hangisidir ?
Ali Tekintüre : Gitme…

Enstrüman çalar mısınız ?
Ali Tekintüre : Islık çalarım…Klavye ( Org) kullanırım…

Şiirlerinizdeki duyguların hepsi size mi ait ? Sizin yaşadıklarınız mı?
Ali Tekintüre : Şiirlerimdeki duyguların % 2’si benimse % 98’i başkalarının duygularıdır…

Gitti şarkısını nasıl yazdınız ?
Ali Tekintüre : Elenor Plak’taydım…10dk’da yazdım…İçeri rahmetli Yavuz Taner girdi…Yavuz,bu şiire bir beste yap dedim…Yavuz da bestesini yaptı…

Şiir albümlerinizde şarkı söyleyen sanatçılar kimler ?
Ali Tekintüre : Amatör sanatçılar…Örneğin Canan Sabah,Adnan Tayfur,Umut Akyürek…

TV’de ‘’Unutamazsın’’ şiirini okudunuz…Çok sevdiğimiz bir şarkıdır…
Ali Tekintüre : O şiirimin gerçek adı ‘’Gönlüm ve Ben’’dir…Yorumlandığında bazı sözleri eksik yorumlandı…

Tamamı nasıl ?
Ali Tekintüre :
Kaderime küstüm sana dargınım
Dert dolu dünyanın zevki var mı ki
Mutluluk ve huzur benden çok uzak
Teselli bulacak neyim kaldı ki

İnsan doğar,büyür,sever,sevilir
Benim gönlüm ise hep terk edilir
Her sevgi sonunda başım eğilir

……………………………………………
Bu şiiri Yavuz Taner’e okudum ve bestesini yapmasını istedim…En güzel besteleri Yavuz yapardı çünkü…

‘’Ben Senin Kulun Muyum’’ şarkısını mükemmel yorumlamış…Hatta bu yorumuyla o şarkı öyle okunmaz,böyle okunur dedirtiyor…diye düşünüyorum…
Ali Tekintüre : Yorumcu ve yorum çok önemlidir…Ama müzik daha da önemlidir…En iyi sözleri içeren bir şiire iyi bir müzik yapılmazsa o şiire yazık etmiş olursunuz…

‘’Öğrenemedim’’ gibi mi ? Sözleri ve giriş müziği mükemmel…Ama girişten sonra daha da güzel bir müzik yapılabilirdi o şiire…
Ali tekintüre : Evet…

Şiirlerinizde ortak bir nokta var…Sevdiğinizden ayrılıyorsunuz ve o başka biriyle evleniyor…Sonra ona duyulan özlemi anlatıyorsunuz…Böyle bir aşk mı yaşadınız ?

O an Vural Şahin kafasını kaldırarak Ali Tekintüre’ye baktı…Ne söyleyeceğini merak edercesine…
Ali Tekintüre: Hayır…Şiirlerimde ortak duyguları anlattım…
Örneğin ; Ah Müjgan Ah isimli eserimde isim ‘’Müjgan’’ değil de başka bir isimdir…Ama duygular gerçektir…Bu benim yaşadıklarımdan ziyade yakınlarımın,dostlarımın yaşadıklarıdır…

Daha önceki bir röportajınızda ‘’Hiçbir Kadın Şiir Yazmaya Değmez’’ demiştiniz…Bu sözünüzü çok zamanlar düşünmüşümdür…Tam olarak neyi kasdettiniz ?
Ali Tekintüre : Bu kadar saf ve temiz duyguları hak edecek bir kadın olmadığı için…İdeallerdeki sevgiyi anlatıyorum…Şiirlerimde dile getirdiğim duyguları yaşamak ve öyle bir sevgi ve sevgili bulmak imkansız…Dolayısıyla orada sadece ‘’kadın’’ olarak demedim…İnsan olarak….O sevgiyi vereceğin bir insanı bulmak imkansız…

‘’Bir dönem,insanları arabesk müzikle uyuttular’’ diye bir söz söylenmişti…Bu konuda ne düşünüyorsunuz ?
Ali Tekintüre : Her şeyi arabeskten öğrendiler…Farkında değiller…Pop müziğinin temeli de arabesktir…En başta arabesk müziğin ritmlerini aldılar…daha sonra sözlerini aldılar…Yani arabeskten çok şey öğrendiler…

Vural Şahin : Arabesk 70’li ve 80’li yıllarda toplumsal bir patlamayı önledi…Eğer arabesk olmasaydı ve insanlar duygularını bu şekilde ifade edemeseydi çok büyük bir toplumsal patlama olabilirdi…İnsanlar duygularını ve isyanlarını arabeskle ifade ettiler…

Beraber çalışmaktan en çok mutlu olduğunuz sanatçılar içinde kimler var ?
Ali Tekintüre : Gülden Karaböcek,Harika Avcı,Sibel Can

Toplam kaç eseriniz mevcut ?
Ali Tekintüre : 1800…Bunun 1500’ü yorumlanmış…300’ü yorumlanmadı henüz…

talihkusu34
Üye
Üye

Nereden: Istanbul

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 09:36    Mesaj konusu: Re: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluştu Alıntıyla Cevap Ver

güzel bir buluşma olmus dostlar.bizde sevgili orhan akdeniz ve ali tekintüre ile cok degerli özer hocamızın.özer şenay..cenazesindeydik..eski bestekar ve yakın dostların acısını sizlere anlatamam.bir cok ünlü sanatcılarımızda oradaydılar.öncelikle sayın müslüm gürses.orhan gencebay.ferdi tayfur.mustafa sayan hocam.selami şahin.ahmet selcuk ilkan.ibrahim tatlıses ve bir cok bestekar sanatcı büyüklerimiz..acımız cok büyük sevgili özer şenay hocamıza allahtan rahmet diliyorum.mekanı cennet olsun..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
alkolik_06
Muslumcu.com Fanatiği
Muslumcu.com Fanatiği

Nereden: acımasız dünya

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 13:37    Mesaj konusu: Re: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluştu Alıntıyla Cevap Ver

tebrik ederim abi cok güsel bi an keske ali hocamızı bizde görebilseydik insallah bizede nasip olur saygılar..

usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 13:45    Mesaj konusu: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluşt Alıntıyla Cevap Ver

öncelikle bu bulusmayi sağlayan arkadaslarin emeğine sağlik deyip aklima talkilan bi kaç seyi söylemek istiyorum.bunlardan lki sayin vural sahini çağirmisniz iyi etmissinizde ama adamla bi röportaj bile yok.ali hocamiz geldikten sonra kendisini biraz iikinci plana atmissiniz gibi gördüm.bence hiç çağirmasaydiniz daha iyiydi.tabi bu benim gözlemim yanilmis olabilirim.
röportajin biyerinde alitekintüre umut akyürek için amatör ses idye bahsetmis.yalniz umut akyürek türk müziğini hakkiyla okuyan ender ve güçlü seslerden biridir.son olarakta çalişmaktan zevk aldiği sanatçilar arasinda müslüm gürses olmamasina sasirdim doğrusu.tekrar bu bulusmayi sağlayan arkadaslara tsekkür ediyorum

ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 14:25    Mesaj konusu: Re: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Bu Alıntıyla Cevap Ver

ali tekintüre gibi büyük bir üstadla buluşmanız güzel bir duygu...emegi geçen herkese teşekkürler....saygılar

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
nesrinim
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 17:16    Mesaj konusu: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Buluşt Alıntıyla Cevap Ver

Eline sağLık Dundar abi guzeL hazirLami$sin.Ben cok zevk aLdim o buLu$madan cokta mutLu oLdum Ali Tekinture ve Vural Sahin gibi degerLi insanLarLa tani$makLa.OnLarLa oturup sohbet etmek cok guzeLdi.Bir arkadasimiz VuraL abinin ikinci pLanda kaLmasından soz ediyo oyLe bisey oLmadı Vural abimizlede sohbet beLki Ali Tekinture'ye sorucak $eyLerimiz vardi o sebepLe Vural abiimize pek soru yoneltemekedik yanLi$ hatirLamiyosam Vural abimizede soruLar yoneLtmi$tik beLki yayinLanmasini istemedigi soyLenmesini istemedigi $eyLer oLabiLir bunLar o yuzden saygi gostereLim.OyLe ikinci pLan muhabbeti oLmadi yani.İkiside bizim icin onemli insanlar.Tekrar bu buLu$mada emegi gecen abilerim ve karde$Lerime cok te$ekkur ederim...

İbretmi yarattin Allah'ım beni...Emin...
Başa dön
damar02
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Ufka uzanan yoldan

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 17:27    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Alıntıyla Cevap Ver

bu güzel olayın gerçekleşmesinde anlamlı payı olan,benim değerli dostum kardeşim YABANCI ya sevgiler saygılar...

<b>Sistem Mesajı:</b> İlgili mesaj birleştirildi. Birleştirilen mesaj ilk mesajdan 7 dakika sonra yollandı..:

usta33 demiş ki:
öncelikle bu bulusmayi sağlayan arkadaslarin emeğine sağlik deyip aklima talkilan bi kaç seyi söylemek istiyorum.bunlardan lki sayin vural sahini çağirmisniz iyi etmissinizde ama adamla bi röportaj bile yok.ali hocamiz geldikten sonra kendisini biraz iikinci plana atmissiniz gibi gördüm.bence hiç çağirmasaydiniz daha iyiydi.tabi bu benim gözlemim yanilmis olabilirim.
röportajin biyerinde alitekintüre umut akyürek için amatör ses idye bahsetmis.yalniz umut akyürek türk müziğini hakkiyla okuyan ender ve güçlü seslerden biridir.son olarakta çalişmaktan zevk aldiği sanatçilar arasinda müslüm gürses olmamasina sasirdim doğrusu.tekrar bu bulusmayi sağlayan arkadaslara tsekkür ediyorum

kardeş...eğer açılan konuyu okursan yazdıklarının yanlış olduğunu göreceksin.diğer bir olay ise,vural şahin abimiz erken ayrıldı muhabbeten.çünkü gitmesi gerekiyormuş.müsade arkadaşlar dedi.eyvallah abi,müsade senindir dedik ve ayrıldı muhabbetten.öyle ikinci plana atma şekli olmaz bizim ortamızda.hele hele sözkonusu kişiler bizim hayranlık duyduğumuz önemli bestekarlar ise hiç mi hiç olmaz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
nesrinim
Üye
Üye

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 19:51    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Alıntıyla Cevap Ver

iyi güzel diyosunda Ali Tekintüre Umut Akyürek'i kendi dalında amatör demedi bizim konumuz arabeskti arabesk tarzında yorumladı sanatçıyı.Bunuda belirtmek isterim.
Başa dön
usta33
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: mersin

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 21:48    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

arkadaslar yazida vural sahinin erken ayrildiğinizi belirtmemissiniz ben bunu bilememki değilmi.zaten 2.plana atmiyacağinizi tahmin ettiğim için fakat yuazida bana öyle geldiği için söylediim.şimdi açikladiğiniz için tşk.

xmen
Fanatik Üye
Fanatik Üye

MesajTarih: 11-Eyl-2007 / 22:48    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

süper bi olay ellerinize ve yüreginize saglık süper
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
SeRHaD
Üye
Üye

MesajTarih: 12-Eyl-2007 / 01:25    Mesaj konusu: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin İle Alıntıyla Cevap Ver

Bu buluşmada bulunma imkanı buldugum için cok mutluyum..Ali Tekintüreyi benim kadar görmek isteyenler nadirdir cunku ona hayranlıgım büyük..Bize bu fırsayı yasatanlara binceler sevgiler, saygılar.

usta33 demiş ki:

Öncelikle arkadasımızın yanlıs anladıgı bi konuya deginmek istiyorum.
Ali tekinture umut akyurek'e amator demedi(desede büyük olay yapmaya gerek yok)..
Umut akyurek İLK OLARAK benim albumumde okudu dedi.
dündar abi gozden kacırmıs olabilir..

Vural şahin olayına gelince bizim vural şahinin geleceginden dahi haberimiz yoktu bir tasla iki kuş vurmuş olduk ve ali tekinture daha sonra geldiginde vural şahin bize epeyce bilgi verdi röportaj yapmadık diyemeyiz..
Arabesk sanatcılarında,günümüz sanatcılarından ve daha bi cok seyden bahsedildi..

tekrardan tüm herkese teşekkürler.

taruz
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: ankara

MesajTarih: 12-Eyl-2007 / 02:17    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

öncelikle özer şenaya allahtan rahmet ailesine baş sağlığı diliyorum.
bu buluşma çok manalı ve güzel olmuş emeği geçen herkeze teşekkürlerimi yolluyorum

baydamarersin
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Nereden: Bilsinler..

MesajTarih: 12-Eyl-2007 / 03:41    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

evet arkadaşlar müslümcülük adına ve şarkıların o muhteşem yapımcıları adına bir çok şey daha öğrendik
yeni dostlar edindik tanıştık.

ali tekintüre gibi bir üstadımızı ve vural şahin gibi değerli üstadımızla tanışmanın muhabbet etmein mutluluğunu yaşamaktayız.

bana ve damar02 mahmut abiye bu konuda hiç bir fedakarlıktan kaçmayan YABANCI-RADYO2000. DJine sonsuz sevgilerimi yolluyorum

bizde bu gönül olduktan sonra daha neler yaparız.

ve acısı taze olan ÖZER ŞENAY hocamızı kaybetmenin hüznünü yaşamaktayız tüm sevenlerine baş sağlıgı diliyorum.

babacan1102

Nereden: istanbul/adıyaman

MesajTarih: 12-Eyl-2007 / 04:42    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

yüreginiziniz dag gibi dostlarım ne diyim . dedigim kadar varmış demi ali baba.
allahtan özer senay hocamıza rahmet geride kalanları sabır versin yüce allahım
yürekler bir olsunda varsın mahser olsun derim
muratım mahmutum dündar kardeşim ve diger dostlarım .yüreginize saglık

nerdesin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
bayx
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden: Gaziantep

MesajTarih: 12-Eyl-2007 / 18:16    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

severek dinlediğimiz şarkıların mimarı olan ali tekintüre hocamızla yapıtığınız bu olay çok büyük ve anlamlı.orada ki arkadaşlar çok şanslı olsa gerek.bu güzel olayın gerçekleşmesine vesile olan müslümcülere teşekkürler...özelliklede sana damar02.
damar02 le konuşmamızda ilerleyen günlerde buna benzer birçok sürpriz olacağını söyledi.tekrardan teşekkürler
Başa dön
rifatbaba47
Üye
Üye

Nereden: GAZİANTEP

MesajTarih: 12-Eyl-2007 / 20:48    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

iki büyük üstadın yanında bende bulunmak ve tanışmak isterdim buluşmayı sağlıyan arkadaşlara sevgiler ve saygılar...ömer
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
SeRHaD
Üye
Üye

MesajTarih: 14-Eyl-2007 / 18:55    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vural Şahin Alıntıyla Cevap Ver

Buluşma klibimizi 2 güzel hatta damar şiirle birleştirdik süper oldu..

http://www.youtube.com/watch?v=4bKYkaeilTc

ex-arab

Nereden: ==MaRDiN==

MesajTarih: 14-Eyl-2007 / 18:59    Mesaj konusu: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Vura Alıntıyla Cevap Ver

SeRHaD demiş ki:
Buluşma klibimizi 2 güzel hatta damar şiirle birleştirdik süper oldu..

http://www.youtube.com/watch?v=4bKYkaeilTc

eyvallah kardeş gerçekten süper olmuş..emeğine sağlık...bir ateşe attın beni Sad

Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Erfan

Nereden: Hamburg/Adana

MesajTarih: 14-Eyl-2007 / 19:12    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Alıntıyla Cevap Ver

Gercektende süper bi bulusma olmus. aranizda olmayi cok isterdim.

merkez_tost
SüperAktif Üye
SüperAktif Üye

Nereden: ç?kt? bu ayr?l?k

MesajTarih: 14-Eyl-2007 / 19:29    Mesaj konusu: Re: Yanıt: Re: Yanıt: Cevap: Müslümcüler ; Ali Tekintüre ve Alıntıyla Cevap Ver

arkadaşlar mükemmel bir röportaj olmuş bu arada özer şenay ıkaybetmenin üzüntüsü içindeyiz başımız sağolsun
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder   Teşekkürler mesajını    Müslüm GÜRSES Forum Ana Sayfası -> Arkadaşlık ve Muhabbet Tüm saatler GMT +8 Saat
Sayfa 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
Muslumcu.com & Muslum-Gurses.com & Muslumcu.net
Bu Site Müslüm Gürses'e Destek ve Hayranlarını Bilgilendirme Amaçlı Hazırlanmıştır.
Copyright © Müslüm Gürses Fan Club !! 2003 - 2015 !! - Kurucu: Bilal Bilgi
Forum - Arşiv - Haber - Şarkı Sözü - İnşaat Bölümü - Civil Engineering